Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emma Wang Ms. Emma Wang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

REALPOO

HomeМапа на сајтот
За нас
Co, Changchun Realpoo Photoelectric Co., Ltd е професионално водечко производство на оптика во светот. Realpoo поседува искусен инженер, професионална линија за производство, одлична машина за тестирање, како и напредни инструкции за инспекција. Со напредокот, ние нудиме оптички производи во архивата на лабораторијата на Универзитетот, индустријата, научните истражувања, медицинскиот третман, механичките опрема, ласерите и градежната индустрија и така натаму Ние сме сигурни затоа што имаме добра тимска работа, строг систем за контрола на квалитетот, најдобра услуга по продажбата. „Супериорен квалитет, најдобра услуга.“ Realpoo ќе инсистира на целта да ви гарантира...

Категории и производи

Оптички прозорец

Сферични леќи

Ласерски модул

Модул за ласерски точки

Црвен 650nm 1mw ~ 200mw 10x30mm точка ласерски диоден модул 

Индустриски одделение зелена точка 532nm ласерски модул 

3,6x8mm 650nm 5mw Модул за ласерска диода со црвена точка 

4x8mm 650nm 5mw ласерски модул со црвена точка 

Модул за ласерска диода со црвена точка 4x9.5mm 650nm 5mw 

Модул за ласерска диода со црвена точка 4x10mm 650nm 5mw 

Модул за ласерска диода со црвена точка 4x13.5mm 650nm 5mw 

4x13.5mm 650nm 10mw ласерски диоден модул со црвена точка 

4x13,5 mm 635nm 5mw ласерски диоден модул со црвена точка 

5x14mm 650nm 5mw модул за ласерска диода со црвена точка 

6мм дијаметарски црвен 650nm 5мв точки ласерски модул 

Модул за ласерска диода со црвена точка од 650nm 

1мВ 650nm црвен ласерски модул со фокусна точка 

1мВ 650nm прилагодлив модул за ласерска диода со црвена точка 

520nm зелена точка и крст ласерски модул 

Инфрацрвен точки ласерски диоден модул дијаметар 808nm 10мм 

Инфрацрвен точки ласерски диоди модул 780nm дијаметар 10mm 

Инфрацрвен ласерски модул со дијаметар од 850nm 10мм 

Инфрацрвен точки ласерски диоден модул со дијаметар од 980nm 10мм 

Инфрацрвен ласерски диоден модул со дијаметар од 830nm 10мм 

Цилиндричен леќа

Френел леќа

Оптички топчести леќи

Оптички филтер

Оптички призми

Леќен ласерски колиматор

Производ од сафир

Стаклен стап

Леќа за генератор на ласерска линија

Пауел леќа

Леќа за ласер линија со агол на вентилаторот 4 ° 

Објектив за генератор на ласерски агол од 10 ° 

Леќа за генератор на ласерски агол на вентилаторот од 15 ° 

Леќа за генератор на ласерски агол на вентилаторот 20 ° 

Леќа за генерирање на ласерски агол на вентилаторот 22 ° 

Леќа за генерирање на ласерски агол на вентилаторот од 30 ° 

Објектив за генератор на ласер со агол на вентилаторот 35 ° 

Леќа за генерирање на ласерски агол на вентилаторот од 40 ° 

Леќа за генерирање на ласерски агли со агол на вентилаторот 45 ° 

Леќа за генерирање на ласерски агли со агол на вентилаторот 55 ° 

Леќа за ласер линија со агол на вентилаторот 60 ° 

Објектив за ласер линија со агол на вентилаторот 70 ° 

Леќа за генератор на ласерски агол во вентилатор од 75 ° 

Леќа за генерирање на ласерски агол од 90 ° 

Објектив за генератор на ласер со агол на вентилаторот 110 ° 

Дирекција хелиум

Решетка за дифракција на авиони

900 жлебови 12,7мм квадратни 500nm Дифракција решетка 

600 жлебови 12,7мм квадратни 300nm Дифракција решетки 

150 жлебови 12,7mm 500nm Дифракција решетка 

300 жлебови Дифракторна решетка од рамнина од 12,7мм 500мм 

1200 жлебови 12.5x25mm 500nm рамнина Дифракција решетка 

1200 жлебови 30мм квадратни 750nm Дифракција решетка 

600 жлебови 30mm 500nm Дифракција решетки 

1200 жлебови 12,7 mm квадратни 750nm Дифракција решетка 

1200Grooves 12,5 x 25mm 750nm Дифракција решетка 

1200 жлебови 30mm 500nm Дифракторна решетка 

1200 жлебови 30mm 250nm Дифракторна решетка 

600Grooves 12,5 x 25mm 500nm Дифракција решетка 

150 жлебови 25mm 500nm Дифракторна решетка 

1200 жлебови 12,7мм квадратни 250nm Дифракција решетка 

1200Grooves 12,5 x 25mm 250nm Дифракција решетка 

1200 жлебови 50mm 500nm Дифракција решетка 

600 жлебови 50мм 300нм Дифракција решетка 

1200 жлебови 50mm 750nm Дифракција решетка 

1200 жлебови 12,7мм 500мм Дифракција решетка 

Решетка за дифракција на оптичка рамна од 12,7 mm 1200L / mm 

Ласерски асферичен леќа

11мм дија, 15,18мм, леано стакло, асферичен леќа 

9,5 мм дија, 24,06 мм, леано стакло, асферичен леќа 

8mm Дија 11,2 mm FL-обликувано стакло асферично леќи 

7mm Дија 12мм FL Формарано стакло Асферичен леќа 

6,5 мм Диа 12мм ФЛ обликувано стакло асферичен леќа 

5,5 мм дија, 8,8 мм, леано стакло, асферичен леќа 

8мм дија, 22,62 мм, леано стакло, асферичен леќа 

3мм дија, 4,5мм, леано стакло, асферичен леќа 

3мм дијаметар 6мм ЛО формиран стакло асферичен леќа 

3мм Дија 3,77мм ФЛ обликувано стакло асферичен леќа 

8,8 мм дија, 20,98 мм, леано стакло, асферичен леќа 

4мм дија, 4мм FL, обликувано стакло, асферичен леќа 

2,5 мм Дија 1,4 мм Флаен стакло асферичен леќа 

4,7 mm дијаметар 6,2 mm FL стакло асферичен леќа 

6mm Дија 10мм FL Формарано стакло Асферичен леќа 

4,5 mm дијаам 8мм леано стакло асферичен леќа 

4,5 mm дија, 2,75 mm FL, леано стакло, асферичен леќа 

10мм дија, 16,7 мм, леано стакло, асферичен леќа 

3мм дијаметар 2мм ФЛ обликувано стакло асферичен леќа 

3мм дијаметар 5мм Флеј стакло асферичен леќа 

Ласерски фокусен леќа

Ласерски заштитен леќа

Дијаметар 18мм фузиран силика ласерски заштитен леќа 

Дијаметар 20мм фузиран силициумски ласерски заштитен леќа 

Дијаметар 24,9 мм фузиран силициумски ласерски заштитен леќа 

Заштитни леќи со ласер со силициум диа 25 мм 

Дијаметар 25,4 mm заштитен леќи со ласер со силициум диоксид 

28мм споен леќи со ласер со силициум диоксид 

Дијаметар 28мм фузиран силика ласерски заштитен леќа 

Дијаметар 29,7 мм фузиран силициумски ласерски заштитен леќа 

Дијаметар 30мм фузиран силициумски ласерски заштитен леќа 

Дијаметар 34мм фузиран силициумски ласерски заштитен леќа 

Дијаметар 35мм фузиран силициум ласер заштитен ле 

Дијаметар 36мм фузиран силициумски ласерски заштитен леќа 

37мм фузиран силициумски ласерски заштитен леќа 

Дијаметар 40мм фузиран силика ласерски заштитен леќа 

Дијаметар 42мм фузиран силика ласерски заштитен леќа 

Дијаметар 48мм фузиран силика ласерски заштитен леќа 

Дијаметар 50мм фузиран силициумски ласерски заштитен леќа 

Дијаметар 55мм фузиран силика ласерски заштитен леќа 

Огледало

Стаклена цевка

Products Keywords
cdgmZnSeJGS2Mgf2H-K9Ln-bk7gratingЛеќиprojectormagnifiermicroscopeJGS1 glassLine LaserConvex LensCmos Vs CcdOptics Lens3d лупаG2 леќаGe леќаFresnel lensАсфериspectrometerОптикаПризмаRgb БојаPower SupplyFused SilicaLaser ModulePIR леќиШут N-bk7Cross LasersPIR леќаПризмиLaser Red DotШто е Ccdtraffic lightЛеќа ZnSeRgb Led StripOptics WindowConvex LensesКристалLenses OpticalSpherical LensOptical WindowОптичкиЗаградаАсф леќаRed Laser DiodeSapphire WindowSappire WindowsAchromatic LensOptical Lensingconcave gratingND филтерЕндоскопАсферски850nm ласерCross Line LaserLine Laser Light830nm ласерRed Laser ModuleCross Hair Laser980nm ласерDot Laser ModuleRgb светлоCmos камериOptics MicroscopeЈаг ласерMicroscope OpticsPlano Convex LensCmos сензорRgb за ВајтCmos камераУл филтерСафир РодMicroscopy OpticsLine Laser ModuleRed Laser ModulesИл филтерЛеќи од ZnSePlano Convex LenseDouble Convex LensФиберскопPlano Concave LensRedline ласерUv Bandpass FilterАсферичноPower Switch CableПланинатаfused silica glassCross Laser ModuleLaser Diode ModuleСтакло Б270Стакло БК7Nd: Yag ласерDiy Co2 ласерСафир леќаСафир леќиRed Dot Laser DiodeEurope Power SupplyСензори CmosЛупес ЗејсПауел леќаЦЦД-камераТечни леќиКрос ласерТечен леќаПауел леќиCmos сензориФренел ЛедУВ решетка100w Co2 ласерНапојувањеЛасер 650nm 5mw5mw 650nm ласерФиберскопиEurope Power AdapterOptics Of MicroscopeШто е диодаPlano Concave LensesФренел леќаПрозорец ZnSeЗелен ласерИрис оптикаСафир ВаферПлоштад РодОгледало МоСафир цевкаКрст ласериФренел леќиХалид факелСензор СмосКрос ласериПрозорец Б270USB микроскопОсветлувањеИнфрацрвенаПентапризамОптички WindowsНД Јаг ласерГулаб призмаЛеќи оптичкиЛупес ДенталГулаб ПризмаЛупес стаклоОптички леќиПента ПризмаСтаклен стапНоќна визијаСафир призмаОптички слојПризма СафирКварц-прачкаСафир прачкиОптички ирисСплит на зракШто е ЛенсболМајкрософт 365ОбјектиметарЛупа за очилаШто е Yag ласерЛупа за екранЛеќи за топкиДивергенцијаЛупи за очилаПраг на штетаЛеќи за ласерСафир ВиндоусПризми ОптикаСоларен ковачПогледно полеОптичка сликаОсветлен лупаЛасерски леќиЛесен оптичкиСафир ЛежиштаФилтер поминеCCD Поврзете сеМенискус леќаОбјектив ЗнсеКварцна цевкаПлано КонвексКонкавна леќаЛесна решетка650nm ласер од 1mwСферични леќиКолимиран ЛедДиоден симболЛесни решеткиБлажер хелиумОптички ласерПризма оптикаAchromatic Lens MicroscopeФилтри во бојаПренос на ЗнсеЛеќи за ласериЛеќа за камераОптика за леќиЦилиндрни леќиОптички прачкиЛасерски секачЛасерски МиросОптичка призмаDC напојување 12vОптички филтриОгледало ласерОптички влакнаКупете ЛенсболРамни огледалаТунелска диодаАсферичен леќаЦилиндрен леќаКолимиран зрак5e Праг на штетаСафир прозорецКонвексни леќиФилтри оптичкиДебелина од 3ммТермички очилаОптички ласериКварцни прачкиКонвексен леќаОптички филтерГерманиум леќаОптички призмиПресуди хелиумРамно огледалоСтаклени цевкиАсферични леќиЛасерски модулСветлосен снопОптичко стаклоСтаклена цевкаСнимање со леќиСензор за сликиAchromatic Lens Focal LengthЛеќи во оптичкиПраг на штета 5еКрос лајн ласерФокус на леќатаЛасер за оптикаПризми на гулабПризми на ПентаЛеќи за топки Bk7Пример за сфераСплитер на зракСлика на оптикаФренел Спен ЛесДиода со TunablelaserЛасерски алаткиАхроматски леќиЛасерска ознакаДетски телескопЛасерски сечењаЛасерска оптикаГолф растојаниеСтаклени прачкиТермичка визијаЛинеарен ФренелИскривена сликаЛасерски пиштолRgb до Код на бојаЛесен колиматорФилтри за UV леќиИнфрацрвен леќаЛасерски секачиЛасерски линијаЛасерско сечењеОптички решеткиФилтер за UV леќиИл филтер за iPhoneЛасерски оптикиТоплински опсегСтаклена призмаОптички премазиТермално ширењеАсферични очилаПресуден хелиумМетална заградаТелескоп АргестПродолжен кабелКолимиран екранСветлосни линииДел од микроскопФилтер за стаклоЛасери во оптикаДелови од леќатаПодлога од сафирМикроскоп за очиПрифизи од сафирСензор на камераЛупи со светлинаЛупа за прозорциФилтри за оптикаФилтер за лонгасДизајн на оптикаТелескоп за децаОптика за ласериОптика за хелиумСветилка за лупаЛежиште од сафирСфера на значењеФилтри за лонгасИнфрацрвен ласерОгледало оптичкиЦилиндричен леќаЦилиндрични леќиЕлектричен пожарЛасерски печатачЕлектричен каминДихроичен филтерДихроични филтриОптички прозорецСтаклен цилиндарФренел рефлекторЛасерско пенкалоРубински лежиштаБакарно огледалоCo2 ласерски секачТелескопски леќиРубински лежиштеАдаптивна оптикаCo2 ласерска цевкаУниформа густинаОптички огледалаЛупи зголемувањеЛенсбол ИнтернетBk7 Асферичен леќаАсферична оптикаМикроскоп ОптикаТелескопски леќаСтаклен прозорецФилтер за UV ламбиТермички печатачТермички двогледЛасерски запалкаЛасерски оптичкиРед на дифракцијаРешетки по физикаОко под микроскопОгледало со ласерОгледало за ласерСпектрофотометарСнимање на камераРефлектор на леќаОбјектив со топкаРешетки за оптикаЛупи за хирургијаСплитери на зрациЦитати од ЛенсболЛасерска диода УвЈаг ласерски ценаРешетки за мешањеОгледало од бакарГотвење со ФренелРабота на решеткиДинамика на диодиУв ласерска диодаСистем за сликање830nm ласерска диодаНајмоќен телескопДисперзија хелиумНадземен проекторКолиматорски леќаYag ласерска машинаДифракција хелиумМикроскопски леќиКрос ласер за косаОптички микроскоп24V ласерска линијаОптичка компанијаЕвропа напојувањеКонвексни леќи PlanoСоларен приклучокМикроскопски леќаМедицинска ОпремаЛасерски гравурачЗголемување ЛесенЕлемент ГерманиумЛасерска диода 808nmRgb светлосна лентаОптички фиберскопDiy сончев колекторКолимирана оптикаРешетки алуминиумРаботен микроскопКолимирачки ласерЛасерско огледалоОптика предводенаЛасерски огледала980nm ласерска диодаКолиматско светло650nm ласерски модулРешетки фибергласАдаптивна оптичкаСветло на линијатаКомпании за оптикаОгледало за ласериОбјектив на френелДелови за телескопЛед Колиматор леќа808 Nm ласерска диодаЗголемувач на леќиЛасерска диода 808 NmОгледала за ласериДвоен леќа КовнексФилтер видлив леќаРуби топчести леќиТелескоп Vs двогледПризма во оптикатаНД Yag ласерска ценаАР обложено стаклоСензори за сликањеОбјектив со влакнаДиода за блокирањеФлуорид на калциумЛеќа за кондерсериПроширувач на зракФилтри за бандапасПроекција на сликаПризма на покривотИл филтер за камераПризма на прав аголАпсорптивни филтриАхроматска дублетаКолимирачка оптикаФилтер за УВ-камераФренелова светлинаУлтравиозен филтерПризми на прав аголТермичка инверзија3Д ласерски печатачОптички фиберскопиМикроскопија ОлимпМикробранова диодаИнфрацрвен печатачВселенски телескопИнфрацрвена камераCo2 ласерски гравураХемиска стабилностТоплинска енергијаЛасерски секач Diy Co2Летајте леќи за очиТелецентричен леќаЛасерски заварувачYag ласерски третманТоулб на Пауел ЛенсКолимациска оптикаCo2 ласерски трошоциГерманиум прозорецКолимационо капачеТелецентрични леќиОптика на микроскопОбложување на очилаКрст ласерски зрациКомпанија за оптикаКрст ласерски лагерКонкавна леќа ПланоСафир топчести леќиДелови од микроскопГолем френелен леќаКрст ласерски модулМикроскоп со камераСина ласерска диодаЛеќен сончев френелЦрвен ласерски зракИсправувач на диодиМикро топчести леќиОптички филтри BandpassДвоен конкавен леќаОпсег на АнѓелковиќКварц топчести леќиДелови за микроскопКонкавни леќи ПланоЛасерско фокусирањеПризма под прав аголМикроскоп БрајтфилдОгледало обложувањеКолимирана светлинаДигитален микроскопУлтравиумски филтерКотел за леќи ФренелАхроматски телескопСветлосен микроскопЛупа за црвени точкиСО2 ласерски третманАнкетирање опрема GPSПризми под прав аголПланоконвексен леќаАпсорпционен филтерКварц цевка за печкаАР обложени на очилаКолимациско значењеДифракциони решеткиОбјектив за топки ZnSeШто е леќа КолиматорИл филтер за фенерчеМикроскоп ДигиталенОбјективен објективУв спектрофотометарФренелни рефлекториШто е ласерска диодаСпој на леќи со топкаНиза на леќи со топкиМини ласерско светлоЕвтин термички опсегРефракција на леќатаЛесна ласерска диодаГрешка во колимацијаЗелен ласерски модулДрво ласерско сечењеФилтри за апсорпцијаЕлемент на германиумДвоен конвексен леќаКонвексен леќа ПланоОгледало во огледалоКолимирање на леќатаЦрвен ласерски модулДвојни конкавни леќи3д проекција на сликиФилтер за апсорпцијаПлано конвексни леќиОбјектив за топки N-BK7Огледало на телескопЛупи за стоматолошкиОптика за обложувањеЛеќа за камера на iPhoneКомпонента за оптикаФункција на филтритеТелескоп на отвореноПроширувачи на зрациДлабочина на фокусотПрепознавање на лицеЛеќа за изобличувањеСпот на леќата ФренелUV-vis СпектрофотометарШто е сончев колекторТоплинска ефикасностФренел ТВ со објективОпсег на ноќна визијаМикроскоп дијафрагмаТермички монокуларенИнтерферентен филтерАнтирефлексни облогиОбјективни објективиКомбиниран микроскопОптичка оска на окотоКолимирачка светлинаПредводена колиматорТесен филтер за опсегГори леќата од ФреселЦена на леќата ФреселКварц цевка за грејачРефлектирачки филтерРефлексивни огледалаБоросиликатно стаклоЕлектрична изолацијаОчила за ноќна визијаМонокуларен телескопДиракција ограниченаРефлектирачки премазРешетка монохроматорРефлексивно огледалоГорење ласерска диодаПоловина Пента ПризмаТелескоп на рефракторЛасерско сечење диодиОпрема за оптометријаСпој на леќи со влакнаСлајдови на микроскопОптички топчести леќиТопки за леќи за ласерРезолуција за сликањеЛасерски фокусен леќаДвојни конвексни леќиДрво за ласер за ласерФилтер за фотографијаРакување со микроскопЈаг ласерска постапкаУпотреба на германиумЛасерска диода машинаЛасерска црвена точкаЛупи за стоматологијаЛист за леќи од ФреселОчила за леќи од сафирЦрвена ласерска диодаДисперзија на решеткиЗголемување на леќатаПулсна ласерска диодаАдаптер за напојувањеОптичка оска на леќатаКолимирана дефиницијаДисецирачки микроскопФилтер со низок преминРефлектирачка решеткаОгледало со широк аголЕлектронски микроскопСтандардна девијацијаКако работи ласер на Co2Прекршувачки телескопЛеќа за половина топкаКоло со ласерска диодаЛасер на црвена линијаСпектроскопија хелиумФилтри со низок преминСе продава леќа ФренелЛасери со фокусни леќиМикроскопски објективЛасерски заштитен леќаСпоен силициум диоксидЛиниски ласерски модулВлакна со леќи за топкиКрос ласерска светлинаАсферичен стаклен леќаОптика на микроскопијаЛасерска зелена линијаЦрвена ласерска линијаОгледало на површинатаШто е спектрофотометарЗелена ласерска линијаДефинирајте ја диодатаОпсег на пушка со ласерЦрвени ласерски модулиКварц цевка за УВ ламбаЛасерски диодиски низиЛасерско огледало на Co2Ласер за ласер за диодиИдентификација на лицеЛасерска фокусна главаОгледала на површинатаПронаоѓач на микроскопСовет за леќи со влакнаЛасерски заштитни леќиЦена на топката за леќиФилтер за камера на iPhoneЛасерска диода со возачПрекршувачки телескопиЛинеарен леќа за френелКрос лајн ласерско нивоРефлектирачки телескопОсврти за топчести леќиФилтер за краток преминФилтер за оптички опсегМодул за ласерска диодаТринокуларен микроскопОптички филтер со опсегФренел леќа за проекторМикроскопија БрајтфилдКамера за ноќно гледањеЛасерски фокуси на леќиСпектрографска решеткаОгнен стартер на ФренелФренел проектор за леќиОптика за топчести леќиКварц цевка за продажбаМодул за ласерски точкиОфталмолошки микроскопФилтри со краток преминФренел леќа за купувањеВозач на ласерска диодаЗавршен прачка од сафирОпсези за ноќно гледањеВлакна со топчести леќиСпоено стакло од силикаОптички филтри со опсегСафир цена на лежиштетоОпсег на термичка пушкаФилтри за оптички опсегЛеќа со кристално топчеДизајн на топчести леќиФренел леќи за продажбаОптички филтер за опсегМерка за ласерска лентаМулти-спектрален сликарЦена на леќата со влакнаНајдобар термички опсегСпектрофотометар Ув ВисЛупа за екран на телефонМикроскопска цел оптикаЛасерски асферичен леќаЛупи во стоматологијатаОптички стаклени прачкиЛадна ласерска терапијаНосител на топчести леќиЛасерска диода за сечењеПиноут со ласерска диодаФилтер за Ир фотографијаЛупа за мобилни телефониЛупа за паметни телефониФилтер за Иро фоографијаСпоена густина на силикаСпоен прозорец за силикаПластичен леќа за френелВозачи со ласерска диодаЛеќи за асферична камераФилтри за оптички опсезиДвоглед за ноќно гледањеКрос лајн ласерски модулФилтри за пропусен опсегЛасерски печатач во бојаУлтравиолетовиот филтерШто е топлинска енергијаЛеќи со силиконски топкиФлуоресцентен микроскопНајдобар опсег за паритеСветилник за леќи ФреселЛеќа за асферична камераМултиспектрално снимањеТоплинска спроводливостОтпорност на температураДефиниција за колимацијаСпоени силиконски прачкиКолимација на светлинатаЕквација на леќи со топкиНоќна визија монокуларенСобрание на леќи за топкиКолиматор Асферичен леќаФренел светло предводеноВрела вода со леќи ФреселАхроматско купување леќиCO2 ласерско сечење стаклоЛеќен ласерски колиматорЛасерско ласерско светлоРачен ласерски заварувачПрво површинско огледалоРефлектирање на филтритеСтакло за сплитер на зракКварц цевка за Nv светилкаОптички прозорец од сафир4 мм ласерски диоден модулПресметка на видното полеИнфрацрвен екран на допирНиво на ласер со тесен водЛасерска хирургија за очиЕквација на топчести леќиКрос лајн ласерско зеленоСтаклени влакна од стаклоЛупи за освежување ФреселЛасерска машина за сечењеCross Line ласерски зелен зракАхроматски леќа за тројкаУниформа крива на густинаЛасерски машини за сечењеАвтоматски рефрактометарКамера за топлинска сликаЛасерско сечење на влакнаСе продава ласерска диодаДвојни филтри со бандапасСтакло за филтрирање на УВРачен дигитален микроскопИндекс на рефракција на ZnseЦена на подлогата за сафирПраг на штета од последициКвадратни стаклени прачкиКутија за филтер за камериШто мери спектрофотометарМонтирање на леќа за топкиПулсирајќи ласерска диодаВметнете електричен каминИлуминатор оптички влакнаУметнички Wallиден проекторИнфрацрвен ласерски модулУпотреби на леќи во ФренелПулсирачка ласерска диодаОгледало за леќи од ФреселЕфтина инфрацрвена камераРешетки од стаклопластикаДомашна медицинска опремаБезжичен ласерски печатачМерки на спектрофотометарКолиматор на леќи со топкиЛеќи за генератор на ласерБарел за ласерско огледалоФилтри за долго поминувањеСферична леќа за аберацијаНајдобар леќа за колиматорИндекс на рефракција на N-BK7Споена силика против кварцПоостра проекција на сликаАгол на дифракција решеткиАкрилик за ласерско сечењеАгол на дифракција решеткаМикроскоп со топчести леќиРавенка на фокусна должинаФилтер за долго поминувањеДигитален микроскоп за IphoneФилтри за видлива светлинаФилтер за видлива светлинаОчила за дифракција хелиумCO2 ласерска глава за сечењеПоглед на ласерско дупчењеГенератор на зелена линијаCnc ласерско машинско сечењеИнфериран термометар КамерПронаоѓач на опсег со ласерИнфрацрвена ласерска диодаРешетка од стакло од влакнаЗабележувачки опсег стативЗрак со фокусирање на ласерЕлектричен пожарен стартерСјајници за обложување на ARАпликација за леќи со топкиШто е решетка за дифракцијаСтапчиња од стаклопластикаОбложување на антифлексијаЛасерски заштитни прозорциКолимирање на ласер за леќиОгледало за сплитер на зракДелови на спектрофотометарЛасерски заштитен прозорецГрафик на спектрофотометарОтвор за отворање на леќатаCo2 ласерска машина за сечењеЛасерски производ од класа 2Апликација за топчести леќиАхроматски леќи за продажбаЛасерски производ од класа 1Концентратор за леќи ФреселНеутрален филтер за густинаЛасерски производ од класа 3Пресметајте го видното полеКрос лајн ласерски употребиФилтер за кратки поминувањаПечатач за термичка етикетаСе продава инфрацрвен ласерАнтирефлекционо обложувањеИнфрацрвен комплет за допирКолимиран извор на светлинаПрозорец за калциум флуоридКолиматор со ласерска диодаCnc ласерска машина за сечењеКалкулатор за топчести леќиМикроскопи со топчести леќиФилтрирање на опсег на опсегЛасерска дифракција решеткаИздржлива медицинска опремаШто е тоа хемиска стабилностСветла за проекција на сликаКако да се користи микроскопПроизвод со ласер од класа 3рДигитален надземен проекторМикроскоп за неврохирургијаМерка за ласерска лента ЛоусПрилагодено ласерско сечењеИнфрацрвена ласерска линијаСпој на ласерска диода ДиберДиода за фокусирање на ласерЕвропа адаптер за напојувањеГенератор на ласерска линијаОптика на ласерски генераторФункција на униформа густинаШто е стандардно отстапувањеМикроскоп за ахроматски леќиПроизвод со ласер од класа IiiaКолимирање на леќата АвантесТопчести леќи за фотографијаМикроскоп со објективни леќиКако работи ласерската диодаОбјективни леќи на микроскопЈаг ласерска бранова должинаКалкулатори за топчести леќиВидно поле на леќата со топкиЛасерски покажувач на линијаГенератори на ласерски линииМебел за надворешен телескопСе продава надземен проекторЗголемување на топчести леќиПоларизиран филтер за камериИлуминатор за оптички влакнаЛист со податоци за стакло B270Софтвер за препознавање лицеCo2 ласерски заштитни прозорциСредно апсолутно отстапувањеОптика за филтрирање на опсегОграничување на дифракцијатаПоследица на штета од прагот 4Модул за ласерска диода од 980nmCo2 ласерски заштитен прозорецХолографска конкавна решетка"пулсирајќи ласерска диодаКако работи спектрофотометарСите во еден ласерски печатачАхроматска цена на објективотЛасерско фокусирање на светлоТочки на леќи со влакна споениМатеријали за ласерско сечењеЛеќи за ултравиолетови филтриУпотреби на дифракција хелиумОсветлување на оптички влакнаОбјектив за телефонска камераТопчестички леќи со дијаметарОптика за ласерско фокусирањеФилтер за соларна фотографијаЛасерски диодни влакна споениЗелена линија и ласерски точкиВо близина на инфрацрвен ласерФилтри за леќи на фотоапаратотСтакло со индекс на рефракцијаЛасерско рефлективно огледалоКонвексен цилиндричен леќа PlanoФилтер за поминување на бендотПразно од огледало на телескопСпој на влакна со леќи со топкиЛасерска машина за сечење дрвоЗголемување на леќите со топкиЛасерска лента за права линијаТринокуларен стерео микроскопКолимиран наспроти кохерентенЛасерска диода со црвени точкиДрво ласерско машина за сечењеСпоен силициум диоксид со леќиПредводено осветлување ФренелФилтри за поминување на бендотНаправи сам објектив за ФренелМодул за црвена ласерска диодаНајдобар опсег на ноќна визијаИндекс на рефракција на стаклоНадземни листови на проекторотЦистали со ласерско фокусирањеНајдоброто од Анѓелковиќ опсегОпрема за вакуумско обложувањеКоло за возач на ласерска диодаЗа што се користи леќата ФренелТелефон за дигитален микроскопФибероптички извор на светлинаПреминете ја ласерската линијаЛасерска машина за обележувањеШто е масовен спектрофотометарЛинеарна решетка за дифракцијаПреглед на дигитален микроскопМашина за вакуумско обложувањеСлики со електронски микроскопСпој на влакна со топчести леќиДетектор за инфрацрвена камераМетал машина за сечење со ласерАсферични и хроматски аберацииСлика на електронски микроскопЛасерски модул на црвена линијаРешетка за дифракција на авиониГолемина на огледало на ласер CO2Кабел за продолжување на струјаЗголемување на леќата од ФреселЛасерски модул од зелена линијаКолимирана предводена светлинаСоединение светлосен микроскопДлабочина на фокус во микроскопМонохроматски ласерски печатачИнфрацрвен ласерски термометарДефиниција на спектрофотометарСоларен колектор за рамни плочиДетектори за индустриски металиЛасерски лами со диоди со колимиОчила за ноќни визии за продажбаНиво на ласер со вкрстено влакноАсферичен наспроти Шеричен леќаРетрорефлектор на топчести леќиЛупи за стоматолошки хигиеничарОбјективни топки за фотографијаОпсег на пиштол за ноќно гледањеЛасерско отстранување на влакнаЛасерска диодна бранова должинаОпрема за геодетски истражувањаФилтер за оптички опсег со опсегЗаштитни леќи со ласер со влакнаСофтвер за дигитален фотоапаратУлтравиолетово филтер за камераПредводена од светлината ФренелДвоен конкавен цилиндричен леќаЕлектронски микроскоп за преносНиво на ласер на теснечка линијаКако да направите ласерска диодаСпоен пренос на силициум диоксидОгледало за телескоп за комплетиНајдобра мерка за ласерска лентаЛасерска диода со голема моќностОбјектив за генерирање на линијаЕквации на решетки за дифракцијаДлабочина на полето на микроскопУслуга за сечење со ласер на дрвоПример за стандардно отстапувањеАгол Ласерски генератор ОбјективДвојни конкавни цилиндрични леќиРавенка на стандардна девијацијаСимбол на стандардно отстапувањеФормула за стандардна девијацијаПлано вдлабнати цилиндрични леќиМикроскоп со објективен објективКако работи спектрофотометар Uv VisИнфрацрвен филтер за фотографијаОбјективен објектив на микроскопТехнологии на ласерски производиПресметајте ја фокусната должинаПребарување за препознавање лицеОбјективен објектив за микроскопОптички анализатори на спектаротДвоен конвексен цилиндричен леќаНајдобар ласерски печатач во бојаФракционо третирање на ласер со Co2Предводена леќа од половина топкаПрегледи на опсегот на АнѓелковиќОбјектив за топче 1мм во дијаметарФлуоресцентна микроскопска сликаКабел за напојување за прекинувачКабел за прекинувач на напојувањеИндекс на рефракција на стакло Б270Решетка за дифракција на преносотРешетки за дифракција на преносотЛасерска диода поврзана со влакнаФилм за заштитен прозорец со ласерЛов на пронаоѓач на ласерски опсегХолографски решетки за дифракцијаНајдобар домашен ласерски печатачПрилагодување на леќата КолиматорИзвод од фокусна должина на леќатаYAG ласерско отстранување на влакнаХолографска решетка за дифракцијаФокусна должина на леќите со топкиФокусна должина на леќата со топкаИсправување на сферична аберацијаШто прави дозата леќи за колиматорЕфект на топката на леќата во PhotoshopДолжи на бранови со ласерска диодаОбјективни објективи на микроскопМикроскоп со дигитален фотоапаратЛасерско отстранување на тетоважаКонвексни леќи со плано во фокусотЛасерски печатач во боја Сè во едноМонокристални силиконски огледалаМикроскопски објективни објективиЛасерски покажувач со зелена точкаОптички филтер за ниско поминувањеФилтри за камери со инфраструктураЕлектронски микроскоп за скенирањеИнфрацрвено ласерско ноќно гледањеНајдобар ласерски далечински мерачТранспаренси на надземни проекториКоефициент на топлинска експанзијаЛасерска диода со најголема моќностГенератор на црвена ласерска линијаЛасерско отстранување на влакна Nd YagРефлексија на решетки за дифракцијаСлужено силициумско стакло со ласерСлужено ласерско силициумско стаклоРешетка за дифракција на бело светлоЛеќа за генератор на ласерска линијаСпоен индекс на рефракција на силикаЗаштитен прозорец со ласер со влакнаИнфрацрвен преклоп на екран на допирТехнологија на вакуумско обложувањеСлики со микроскоп на флуоресценцијаБезбедна камера за препознавање лицеСамостојно наоѓање на ласерски опсегСтакло против рефлексивно обложувањеКварц цевка за грејач на просторијатаКалкулатор за стандардно отстапувањеФотографија на леќи со стаклени топкиТринокуларен фотоапарат со микроскопОптика за генератор на ласерски линииФилмови за ласерски заштитен прозорецКабел за продолжување на напојувањетоКабел за продолжување на прекинувачотКако да најдете стандардно отстапувањеNd Yag ласерска должина на бранова должинаПоостри часовници за проекција на сликиАхроматска должина на фокусот на леќатаСпектрофотометар наспроти СпектрометарСпектрометар наспроти спектрофотометарМашина за обележување на ласер со влакнаСпоен цилиндричен леќи со вдлабна силикаПресметајте го стандардното отстапувањеЗаштитен прозорец со ласер со обложеностСпоен силициум диоксид со ласерско сечењеМултиплексер за поделба на бранова должинаФокусна должина на леќата од половина топкаYAG ласерска машина за отстранување на влакнаФилтер за фотоапарат за еднократна употребаЛинеарен коефициент на топлинска експанзијаПример Калкулатор за стандардно отстапувањеСпоена силициум диоксид со ласерско полирањеКористења на ниво на ласер во вкрстена линијаЛеќа за топки наспроти половина леќа за топкиКалкулатор за фокусна должина на леќата со топкиКоефициент на алуминиум на топлинска експанзијаАпарат за отстранување на влакна со ласерска диодаМултиплексер со поделба на бранова должина Како работиУлтравиолетово-филтер за преносливо видливо апсорбирање
Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање