Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emma Wang Ms. Emma Wang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

REALPOO

HomeПроизводиОбложени со оптички BK7 планови конкавни леќи со VIS AR
Обложени со оптички BK7 планови конкавни леќи со VIS AR

Категории на производи : Сферични леќи > Конкавна леќа Плано

Е-пошта на овој добавувач
  • Emma WangMs. Emma Wang
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање