Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emma Wang Ms. Emma Wang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

REALPOO

HomeПроизводиПризма на прав агол на цинк Селенид ZnSe
Призма на прав агол на цинк Селенид ZnSe
Призма на прав агол на цинк Селенид ZnSe

Категории на производи : Оптички призми > Призма на прав агол

Е-пошта на овој добавувач
  • Emma WangMs. Emma Wang
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање