Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emma Wang Ms. Emma Wang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

REALPOO

HomeПроизводиДвојно конвексен објектив со фузирана силика од VIS
Двојно конвексен објектив со фузирана силика од VIS
Двојно конвексен објектив со фузирана силика од VIS
Двојно конвексен објектив со фузирана силика од VIS

Категории на производи : Сферични леќи > Двоен конвексен леќа

Е-пошта на овој добавувач
  • Emma WangMs. Emma Wang
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање