Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emma Wang Ms. Emma Wang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

REALPOO

HomeПроизводиДијаметар 12мм 650nm модул за ласерска диода со црвен крст
Дијаметар 12мм 650nm модул за ласерска диода со црвен крст
Дијаметар 12мм 650nm модул за ласерска диода со црвен крст
Дијаметар 12мм 650nm модул за ласерска диода со црвен крст
Дијаметар 12мм 650nm модул за ласерска диода со црвен крст

Категории на производи : Ласерски модул > Крст ласерски модул

Е-пошта на овој добавувач
  • Emma WangMs. Emma Wang
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање