Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emma Wang Ms. Emma Wang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

REALPOO

HomeПроизводиКвадратен сончев концентратор со голем фресен леќа од 1100 мм
Квадратен сончев концентратор со голем фресен леќа од 1100 мм
Квадратен сончев концентратор со голем фресен леќа од 1100 мм
Квадратен сончев концентратор со голем фресен леќа од 1100 мм
Квадратен сончев концентратор со голем фресен леќа од 1100 мм

Категории на производи : Френел леќа

Е-пошта на овој добавувач
  • Emma WangMs. Emma Wang
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање