Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emma Wang Ms. Emma Wang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

REALPOO

Changchun Realpoo Photoelectric Co., Ltd.
I agree Bossgoo.com will authorize the transaction payment on Bossgoomall.com. Bossgoomall.com is a subsidiary of Bossgoo.com group, Please rest assured to trade.
I agree
HomeПроизводиЦилиндричен леќаКонвексен цилиндричен леќа PlanoЦилиндрична леќа од оптичко стакло Менискус

Цилиндрична леќа од оптичко стакло Менискус

Payment Type:
T/T,Paypal,Western Union
Incoterm:
FOB,CFR,CIF,EXW,FCA
Min. Order:
1
Transportation:
Air
Port:
Beijing,Shanghai,Shenzhen
Share:
  • Опис на производот
Overview
Product Attributes

Модел бр.RP-GS12

БрендREALPOO

Support customizationOEM, ODM

place of originChina

useOptical

StructureDouble Convex

shapeSpherical, Cylindrical

Supply Ability & Additional Informations

ПакувањеЗаштитно пакување

ТранспортAir

Место на потеклоКина

Способност за снабдување10000 per month

HS код9001909090

ПортBeijing,Shanghai,Shenzhen

Начин на плаќањеT/T,Paypal,Western Union

IncotermFOB,CFR,CIF,EXW,FCA

Packaging & Delivery
Package Type:
Заштитно пакување

Цилиндричната леќа на менискусот може да го претвори пренесениот рамнински бран во цилиндричен бран или цилиндричниот бран во рамнински бран или сферичен бран. Оваа цилиндрична леќа може да ги поправи визуелните абери.


Спецификации:

Материјал: N-BK7, N-SF1, стопен силициум диоксид, N-SF10 итн
Дијаметар: 2мм ~ 300мм
Фокусна толеранција на легент: +/- 1%
Толеранција на дијаметар: + 0,0 / -0,1 mm
Толеранција на дебелина: +/- 0,1 mm
Квалитет на површината: 40/20 или подобар
Центрирање: <3 лачни минути
Јасна решетка:> 90%
Наклон: Заштитен закосен по потреба
Обложување: По ваше барање

Категории на производи : Цилиндричен леќа > Конвексен цилиндричен леќа Plano

Е-пошта на овој добавувач
  • *До:
    Ms. Emma Wang
  • *Порака:
    Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци
Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање