Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emma Wang Ms. Emma Wang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

REALPOO

Changchun Realpoo Photoelectric Co., Ltd.
I agree Bossgoo.com will authorize the transaction payment on Bossgoomall.com. Bossgoomall.com is a subsidiary of Bossgoo.com group, Please rest assured to trade.
I agree
HomeПроизводиДирекција хелиумРешетка за дифракција на авиони900 жлебови 12,7мм квадратни 500nm Дифракција решетка

900 жлебови 12,7мм квадратни 500nm Дифракција решетка

Payment Type:
T/T,Paypal,Western Union
Incoterm:
FOB,CFR,CIF,EXW,FCA
Min. Order:
1
Transportation:
Air
Port:
Beijing,Shanghai,Shenzhen
Share:
  • Опис на производот
Overview
Product Attributes

Модел бр.RP-DG900

БрендREALPOO

Support customizationOEM, ODM

place of originChina

Supply Ability & Additional Informations

ПакувањеЗаштитно пакување

ТранспортAir

Место на потеклоКина

Способност за снабдување10000 per month

HS код9001909090

ПортBeijing,Shanghai,Shenzhen

Начин на плаќањеT/T,Paypal,Western Union

IncotermFOB,CFR,CIF,EXW,FCA

Packaging & Delivery
Package Type:
Заштитно пакување


Решетка за дифракција на авиони со 900 жлебови.Спецификации:

Материјал: N-BK7
Големина: 12,7 mm x 12,7 mm
Должина на бран: 300nm до 900nm
Бразди (линија / мм): 900L / mm

Запалена бранова должина: 500nm

Запален агол: 13 степени

Јасна решетка: 90%


Категории на производи : Дирекција хелиум > Решетка за дифракција на авиони

Е-пошта на овој добавувач
  • *До:
    Ms. Emma Wang
  • *Порака:
    Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци
Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање