Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emma Wang Ms. Emma Wang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

REALPOO

HomeПроизводиЛасерски модул
Product Categories

Ласерски модул

Категории на производи од Ласерски модул , ние сме специјализирани производители од Кина, Ласерски модул , Ласерска диода со црвени точки добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Модул за ласерска диода R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Оптиката на Realpoo може да понуди ласерски модул во виолетова, сина, зелена, црвена и инфрацрвена бранова должина.

И типот на зракот што го имаме е точка, линија и крст. Ние можеме да направиме форма на зрак по желба, како што баравте.

laser beam

OEM laser module

Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање