Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emma Wang Ms. Emma Wang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

REALPOO

Changchun Realpoo Photoelectric Co., Ltd.
I agree Bossgoo.com will authorize the transaction payment on Bossgoomall.com. Bossgoomall.com is a subsidiary of Bossgoo.com group, Please rest assured to trade.
I agree
HomeПроизводиЛасерски асферичен леќа4,7 mm дијаметар 6,2 mm FL стакло асферичен леќа

4,7 mm дијаметар 6,2 mm FL стакло асферичен леќа

Min. Order:
1
Transportation:
Air
Port:
Beijing,Shanghai,Shenzhen
Share:
  • Опис на производот
Overview
Product Attributes

Модел бр.AS-D4.7FL6.2

БрендREALPOO

Support customizationOEM, ODM

place of originChina

useOptical

shapeSpherical

Supply Ability & Additional Informations

ПакувањеЗаштитно пакување

ТранспортAir

Место на потеклоКина

Способност за снабдување10000 per month

HS код9001909090

ПортBeijing,Shanghai,Shenzhen

Packaging & Delivery
Package Type:
Заштитно пакување

Оптиката Realpoo нуди високо квалитетен обликуван стаклен асферичен леќа. И можеме да понудиме добра цена и брза испорака.


Име на производот: Асферичен леќа

Дијаметар: 4,7 mm

Фокусна должина: 6,2 mm

Дебелина на центарот: 3,5 мм

Нумеричка решетка NA: 0,25

Clear Aperture CA: 4.1

Подлога: D-ZK3

Наклон: Заштитен закосен по потреба

Обложување: АР облога 400-700nm

Категории на производи : Ласерски асферичен леќа

Е-пошта на овој добавувач
  • *До:
    Ms. Emma Wang
  • *Порака:
    Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци
Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање