Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emma Wang Ms. Emma Wang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

REALPOO

Changchun Realpoo Photoelectric Co., Ltd.
I agree Bossgoo.com will authorize the transaction payment on Bossgoomall.com. Bossgoomall.com is a subsidiary of Bossgoo.com group, Please rest assured to trade.
I agree
HomeПроизводиЛасерски асферичен леќа7mm Дија 12мм FL Формарано стакло Асферичен леќа

7mm Дија 12мм FL Формарано стакло Асферичен леќа

Min. Order:
1
Transportation:
Air
Port:
Beijing,Shanghai,Shenzhen
Share:
  • Опис на производот
Overview
Product Attributes

Модел бр.AS-D7FL12

БрендREALPOO

Support customizationOEM, ODM

place of originChina

useOptical

shapeAspheric

Supply Ability & Additional Informations

ПакувањеЗаштитно пакување

ТранспортAir

Место на потеклоКина

Способност за снабдување10000 per month

HS код9001909090

ПортBeijing,Shanghai,Shenzhen

Packaging & Delivery
Package Type:
Заштитно пакување


Оптиката Realpoo нуди високо квалитетен обликуван стаклен асферичен леќа. И можеме да понудиме добра цена и брза испорака.


Име на производот: Асферичен леќа

Дијаметар: 7мм

Фокусна должина: 12мм

Дебелина на центарот: 2,36 мм

Нумеричка решетка NA: 0,21

Clear Aperture CA: 5

Подлога: L-BAL42

Наклон: Заштитен закосен по потреба

Обложување: АР облога 400-700nmКатегории на производи : Ласерски асферичен леќа

Е-пошта на овој добавувач
  • *До:
    Ms. Emma Wang
  • *Порака:
    Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци
Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање