Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emma Wang Ms. Emma Wang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

REALPOO

HomeПроизводиСтаклена цевка
Product Categories

Стаклена цевка (Total 5 Products)

Категории на производи од Стаклена цевка , ние сме специјализирани производители од Кина, Стаклена цевка , Кварцна цевка добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Кварц цевка за Nv светилка R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Нарачано оптичко стакло кварцна цевка

Бренд: REALPOO

Пакување: Заштитно пакување

Способност за снабдување: 10000 per month

Оптиката на Realpoo може да понуди кварцен цевка со висока прецизност. Спецификации: Материјал: Кварц Дијаметар: 2-300мм Толеранција на димензии: + 0,0 / -0,02 мм Квалитет на површината: 80/50, 60/40, 40/20, 20/10 Наклон: Заштитен закосен по...
Кварцна плоча направена по нарачка со дупки за дупчење

Бренд: REALPOO

Пакување: Заштитно пакување

Способност за снабдување: 10000 per month

Оптиката на Realpoo може да понуди кварцен цевка со висока прецизност. Спецификации: Материјал: Кварц Дијаметар: 2-300мм Толеранција на димензии: + 0,0 / -0,02 мм Квалитет на површината: 80/50, 60/40, 40/20, 20/10 Наклон: Заштитен закосен по...
Висока транспарентна кварцна цевка

Бренд: REALPOO

Пакување: Заштитно пакување

Способност за снабдување: 10000 per month

Оптиката на Realpoo може да понуди кварцен цевка со висока прецизност. Спецификации: Материјал: Кварц Дијаметар: 2-300мм Толеранција на димензии: + 0,0 / -0,02 мм Квалитет на површината: 80/50, 60/40, 40/20, 20/10 Наклон: Заштитен закосен по...
Оптичко стакло направено по мерка на кварцна цевка

Бренд: REALPOO

Пакување: Заштитно пакување

Способност за снабдување: 10000 per month

Оптиката на Realpoo може да понуди кварцен цевка со висока прецизност. Спецификации: Материјал: Кварц Дијаметар: 2-300мм Толеранција на димензии: + 0,0 / -0,02 мм Квалитет на површината: 80/50, 60/40, 40/20, 20/10 Наклон: Заштитен закосен по...
28,8 mm дијаметар 415 mm должина кварц стаклена цевка

Бренд: REALPOO

Пакување: Заштитно пакување

Способност за снабдување: 10000 per month

Оптиката на Realpoo може да понуди кварцен цевка со висока прецизност. Спецификации: Материјал: кварцно стакло Дијаметар: 28,8 mm Должина: 415мм Квалитет на површината: 80/50, 60/40, 40/20, 20/10 Наклон: Заштитен закосен по...

Кина Стаклена цевка Добавувачи

Стаклените цевки се главно цилиндрични шупливи производи. Нивната посебна форма, комбинирана со огромната разновидност на видови стакло (како боросиликат, кремен или кварцен стакло), овозможува употреба на стаклени цевки во многу апликации. На пример, лабораториски стакларија, апликации за осветлување, соларни термални системи и фармацевтско пакување.

Realpoo Optics нуди стаклени цевки во материјал од БК7, кварц, сафир итн.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање