Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emma Wang Ms. Emma Wang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

REALPOO

Changchun Realpoo Photoelectric Co., Ltd.
I agree Bossgoo.com will authorize the transaction payment on Bossgoomall.com. Bossgoomall.com is a subsidiary of Bossgoo.com group, Please rest assured to trade.
I agree
HomeПроизводиСтаклен стапОптички половина стаклени прачки

Оптички половина стаклени прачки

 • $1
  10-9
  Piece/Pieces
 • $99
  ≥10
  Piece/Pieces
Payment Type:
T/T,Paypal,Western Union
Incoterm:
FOB,CFR,CIF,EXW,FCA
Min. Order:
10 Piece/Pieces
Transportation:
Air,s
Port:
Beijing,Shanghai,Shenzhen
Share:
 • Опис на производот
Overview
Product Attributes

Модел бр.RP-00023

БрендREALPOO

Support customizationOEM, ODM

place of originChina

useOptical

shapeSpherical

Supply Ability & Additional Informations

ПакувањеЗаштитно пакување

Продуктивност100,000 per month

ТранспортAir,s

Место на потеклоКина

Способност за снабдување100,000 per month

HS код9001909090

ПортBeijing,Shanghai,Shenzhen

Начин на плаќањеT/T,Paypal,Western Union

IncotermFOB,CFR,CIF,EXW,FCA

Packaging & Delivery
Selling Units:
Piece/Pieces
Package Type:
Заштитно пакување

Realpoo Optics нуди сопствени прачки. Ве молиме, понудете цртеж за да добиете понуда.Спецификации:

Материјал: N-BK7
Дијаметар: 0,5-300мм
Толеранција на димензии: + 0,0 / -0,05 мм
Квалитет на површината: 80/50, 60/40, 40/20

Наклон: Заштитен закосен по потреба


Категории на производи : Стаклен стап

Е-пошта на овој добавувач
 • *До:
  Ms. Emma Wang
 • *Порака:
  Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци
Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање