Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emma Wang Ms. Emma Wang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

REALPOO

Changchun Realpoo Photoelectric Co., Ltd.
I agree Bossgoo.com will authorize the transaction payment on Bossgoomall.com. Bossgoomall.com is a subsidiary of Bossgoo.com group, Please rest assured to trade.
I agree
HomeПроизводиФренел леќаЗголемувачки леќи од френел

Зголемувачки леќи од френел

Payment Type:
T/T,Paypal,Western Union
Incoterm:
FOB,CFR,CIF,EXW,FCA
Min. Order:
1
Transportation:
Air
Port:
Beijing,Shanghai,Shenzhen
Share:
  • Опис на производот
Overview
Product Attributes

БрендREALPOO

Support customizationOEM, ODM

place of originChina

Supply Ability & Additional Informations

ПакувањеЗаштитно пакување

ТранспортAir

Место на потеклоКина

Способност за снабдување10000 per month

HS код9001909090

ПортBeijing,Shanghai,Shenzhen

Начин на плаќањеT/T,Paypal,Western Union

IncotermFOB,CFR,CIF,EXW,FCA

Packaging & Delivery
Package Type:
Заштитно пакување


Минималната дебелина на лустерот Френел изработен од ПВЦ може да биде помеѓу 0,45мм ~ 0,90мм.

Лупа за читање со висока резолуција произведена од нашата компанија се произведува со употреба на принципот на Френел леќа. Широко се користи при предавање демонстрации, читање книги за стари лица, читање весници, читање мапи и одгледување габи што се јадат.

Карактеристики: големо зголемување, не е лесно да се гребе, не е лесно да се скрши, мала тежина, висока транспарентност, лесна за употреба.
Спецификации:

Материјал: ПВЦ

Големина: 230x180mm, 150x75mm, 155x70mm, 85x55mm итн

Зголемување: 2-3X

Дебелина: 0,4мм


Категории на производи : Френел леќа

Е-пошта на овој добавувач
  • *До:
    Ms. Emma Wang
  • *Порака:
    Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци
Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање