Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emma Wang Ms. Emma Wang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

REALPOO

Changchun Realpoo Photoelectric Co., Ltd.
I agree Bossgoo.com will authorize the transaction payment on Bossgoomall.com. Bossgoomall.com is a subsidiary of Bossgoo.com group, Please rest assured to trade.
I agree
HomeПроизводиФренел леќаФрезелен леќа со широк агол

Фрезелен леќа со широк агол

Payment Type:
T/T,Paypal,Western Union
Incoterm:
FOB,CFR,CIF,EXW,FCA
Min. Order:
1
Transportation:
Air
Port:
Beijing,Shanghai,Shenzhen
Share:
  • Опис на производот
Overview
Product Attributes

БрендREALPOO

Support customizationOEM, ODM

place of originChina

Supply Ability & Additional Informations

ПакувањеЗаштитно пакување

ТранспортAir

Место на потеклоКина

Способност за снабдување10000 per month

HS код9001909090

ПортBeijing,Shanghai,Shenzhen

Начин на плаќањеT/T,Paypal,Western Union

IncotermFOB,CFR,CIF,EXW,FCA

Packaging & Delivery
Package Type:
Заштитно пакување


Објективот со широк агол Фресел користи единствена технологија на леќи FRESNEL за прегледување на препреките во претходно невидливите слепи точки и зголемување на опсегот на задниот поглед.

Апликација: Рефлектирачки леќи со широк агол Френел е широко користен во банкоматите на главните банки, прозорците на банките, безбедноста, ретровизорите на автомобилот и други полиња.

Има карактеристики на мала тежина, мала големина, широко видно поле и добра отпорност на удар.Спецификации:

Материјал: PMMA

Големина: 96x32mm, 135x95mm, 159x39mm, 400x50mm, 283x283mm, 726x46mm итн

Фокусна должина: 240мм, 280мм, 350мм итн

Дебелина: 1,5мм - 2мм

Категории на производи : Френел леќа

Е-пошта на овој добавувач
  • *До:
    Ms. Emma Wang
  • *Порака:
    Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци
Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање