Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emma Wang Ms. Emma Wang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

REALPOO

Changchun Realpoo Photoelectric Co., Ltd.
I agree Bossgoo.com will authorize the transaction payment on Bossgoomall.com. Bossgoomall.com is a subsidiary of Bossgoo.com group, Please rest assured to trade.
I agree
HomeПроизводиФренел леќаЛеќа за освежување на самото место PMMA

Леќа за освежување на самото место PMMA

Payment Type:
T/T,Paypal,Western Union
Incoterm:
FOB,CFR,CIF,EXW,FCA
Min. Order:
1
Transportation:
Air
Port:
Beijing,Shanghai,Shenzhen
Share:
  • Опис на производот
Overview
Product Attributes

БрендREALPOO

Support customizationOEM, ODM

place of originChina

Supply Ability & Additional Informations

ПакувањеЗаштитно пакување

ТранспортAir

Место на потеклоКина

Способност за снабдување10000 per month

HS код9001909090

ПортBeijing,Shanghai,Shenzhen

Начин на плаќањеT/T,Paypal,Western Union

IncotermFOB,CFR,CIF,EXW,FCA

Packaging & Delivery
Package Type:
Заштитно пакување


Френелните леќи се претежно изработени од пластични материјали. Едната страна на леќата е мазна, а другата страна е изгорена со концентрични кругови од мали до големи. Неговата текстура се заснова на мешање на светлината и релативна чувствителност и барања за прием на агол при дизајнирање.
Спецификации:

Материјал: PMMA

Дијаметар: 6мм - 1100мм

Фокусна должина: 6мм - 1300мм

Дебелина: 2мм - 5мм

Категории на производи : Френел леќа

Е-пошта на овој добавувач
  • *До:
    Ms. Emma Wang
  • *Порака:
    Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци
Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање