Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emma Wang Ms. Emma Wang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

REALPOO

HomeПроизводиЛасерски модулДодатоци
Product Categories

Додатоци (Total 5 Products)

Категории на производи од Додатоци , ние сме специјализирани производители од Кина, Напојување , Европа адаптер за напојување добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Европа напојување R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Адаптер за напојување DC 12V

Единечната цена: 0.5~10

Бренд: REALPOO

Пакување: Заштитно пакување

Способност за снабдување: 3000 per month

Со автоматска заштита од краток спој / преоптоварување прекумерна струја / прегревање. Професионален водоотпорен дизајн, погоден за целодневна употреба и за животна...
Кабел за продолжување на напојувањето за приклучок 5,5 mm x 2,1 mm

Единечната цена: 0.5~10

Бренд: REALPOO

Пакување: Заштитно пакување

Способност за снабдување: 3000 per month

Кабелот може да се користи за продолжување на напојувањето и ласерскиот модул. Работи со сите наши ласерски модули со приклучоци 5,5 x 2,1 mm. Имаме 1,5м, 3м, 5м, 10м и 20м за ваш...
Кабел за прекинувач на напојувањето со вклучен приклучок 5,5 mm

Единечната цена: 0.5~3

Бренд: REALPOO

Пакување: Заштитно пакување

Способност за снабдување: 3000 per month

Поврзан ласерски модул со напојување како продолжен кабел.
Приклучок за ЕУ ​​DC 3V 5V Адаптер за напојување

Единечната цена: 2~4

Бренд: REALPOO

Пакување: Заштитно пакување

Способност за снабдување: 3000 per month

Спецификација: Влез : AC100V-240V Излез: 3V / 5V Големина: 70 x 42 x 28 mm Со приклучок 5,5 mm x 2,1 mm Должина на кабел: 1,1 метар
Флексибилна заграда за монтирање на ласерски модул

Единечната цена: USD 3.6 / Piece/Pieces

Min.Order Единечната цена
1 Piece/Pieces USD 3.6 / Piece/Pieces

Бренд: REALPOO

Пакување: Заштитно пакување

Способност за снабдување: 3000 per month

За главата на носачот, имаме дијаметар 9,5 mm, 10,5 mm, 12,5 mm, 14,5 mm, 16,5 mm, 18,5 mm, 20,5 mm, 22,5 mm.

Кина Додатоци Добавувачи

Оптиката Realpoo нуди разни додатоци за ласерски модул. Имаме напојување, кабел за напојување, држач, ласерски заштитни googles и други.

Имаме многу залихи, така што нарачката може да се испрати многу наскоро. MOQ 1 парчиња е добредојден.

За напојување, имаме стандард на ЕУ, американски стандард, AU стандард, RU стандард.

За заградата на ласерскиот модул, имаме различна решетка за да одговара на различен ласерски модул.

Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање