Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Emma Wang Ms. Emma Wang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

REALPOO

HomeЗа нас
За нас Сертификати Прикажи компанија
Co, Changchun Realpoo Photoelectric Co., Ltd е професионално водечко производство на оптика во светот. Realpoo поседува искусен инженер, професионална линија за производство, одлична машина за тестирање, како и напредни инструкции за инспекција. Со напредокот, ние нудиме оптички производи во архивата на лабораторијата на Универзитетот, индустријата, научните истражувања, медицинскиот третман, механичките опрема, ласерите и градежната индустрија и така натаму
Ние сме сигурни затоа што имаме добра тимска работа, строг систем за контрола на квалитетот, најдобра услуга по продажбата. „Супериорен квалитет, најдобра услуга.“ Realpoo ќе инсистира на целта да ви гарантира задоволство!
Информации за компанијата

Бизнис тип : Trade Company , Manufacturer

Палета на производи : Optical Filters , Eyeglasses Lenses , The Basis of Surgical Instruments

Производи / услуга : Конвексен леќа , Призма , Цилиндричен леќа , Ласерски модул , Конкавна леќа , Колиматорски леќа

Вкупно вработени : 101~200

Капитал (Милиони САД $) : 1000000RMB

Основана е година : 2012

Сертификат : Test Report , TUV

Адреса на компанијата : No.4 Puqing Road,Changchun,China, Changchun, Jilin, China

Трговски капацитет
Трговски информации

Incoterm : FOB,CIF

Terms of Payment : T/T,Paypal,Western Union

Peak season lead time:One month

Off season lead time :Within 15 workday

Годишен обем на продажба (милион американски долари) : US$2.5 Million - US$5 Million

Годишен обем на купување (милион американски долари) : Below US$1 Million

Извозни информации

Процент на извоз : 91% - 100%

Главни пазари : Africa , Americas , Asia , Caribbean , East Europe , Europe , Middle East , North Europe , Oceania , Other Markets , West Europe , Worldwide

Nearest Port : Dalian

Режим за увоз и извоз: Имате сопствена лиценца за извоз

    Број на извозна лиценца:

    02652636

    Извоз име на компанијата:

    长春市佰卓光电科技有限公司

Фотографија за лиценца:

Производствен капацитет

Број на производни линии :10

Број на персоналот на КК :11 -20 People

ОЕМ услуги обезбедени :yes

Фабричка големина (Sq.meters) :1,000-3,000 square meters

Локација на фабриката :NO. 4 Puqing Road

Company Capacity
Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање